Wartościowe Treści

Jak dobrze zaplanować wczasy

Udając się na wakacje duża grupa podróżnych stara się pamiętać żeby zweryfikować wiadomości o pensjonacie oraz biurze podróży. W ten sam sposób ze starannością przygotowują listę przedmiotów do spakowania, żeby o niczym przez przypadek nie zapomnieć. Nierzadko jednak zauważam, że lekceważą ważną sprawę – to znaczy problem pozostawienia auta w pobliżu portu lotniczego, tak aby pozostawał bezpieczny przez cały czas naszej podróży. Dlatego należy dobrze wybrać parking w niedalekiej odległości portu lotniczego. Jasnym jest, że zawsze mamy możliwość zaparkowania na miejscach postojowych które przygotowało samo lotnisko, jednak ich cena jest zazwyczaj istotnie wyższa, aniżeli prywatnych parkingów strzeżonych w okolicach.

Warto zobaczyć: Parkingi blisko lotniska – wartościowe informacje dla podróżnych

Co brać pod uwagę

Zanim wybierzemy który parking strzeżony wybierzemy, to należy zdecydować kryteria, które są dla nas najbardziej istotne. Trzeba wiedzieć, że cena parkowania to nie jedyny argument który należy rozpatrywać. Na pewno musimy dowiedzieć się, czy parking jest dozorowany przez 24 godziny i czy posiada monitoring. Wytrzymałe ogrodzenie i dobre oświetlenie w nocy, czy też ubezpieczenie w sprawdzonej firmie to także istotne argumenty. Przewóz na lotnisko oraz odbiór po przylocie za darmo to często oferowana opcja, jednak nie na każdym parkingu, wiec również warto o to zapytać. Twarda powierzchnia parkingu jest ważna szczególnie kiedy występują opady deszczu, przecież prawdopodobnie nikt nie chce wsiadać do samolotu w butach z błota.

Beztroska podczas wakacji

Decyzja o wyborze parkingu strzeżonego to sprawa przeważnie ignorowana, a przecież ma znaczący wpływ na to czy nasz urlop będzie udany. W końcu chyba nikt z nas nie ma ochoty otrzymać wiadomości, że jego pojazd został zniszczony lub co jeszcze gorsze ukradziony podczas podróży. To może skutecznie popsuć dobry humor na resztę podróży.

Ostatnio dodane

Polecam

Strony

Info

Korzystamy z plików cookies. Wszystkie opcje dotyczące "ciasteczek" możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.