Wartościowe Treści

Fotolustro – świetna atrakcja na każdą uroczystość

Fotolustro to nowoczesna atrakcja, która doskonale sprawdza się na uroczystościach takich jak na przykład ślub czy pierwsza komunia. To urządzenie, które składa się z dużego dotykowego ekranu otoczonego kolorowymi światłami LED, pozwalające na wykonywanie fotografii w stylu selfie. Wbudowane animacje oraz szablony sprawiają, że doskonała zabawa z wykorzystaniem fotolustra prawie nie ma końca. Najczęściej ma wbudowaną drukarkę, dzięki której fotografie można drukować na miejscu, a ponadto pamięć wewnętrzna fotolustra pozwala na zapisanie ich chociażby na pamięci zewnętrznej.

ZOBACZ KONIECZNIE: Selfie Mirror Opolskie

Firmy oferujące usługi przy wykorzystaniu Selfie Mirror zazwyczaj zapewniają dodatkowe atrakcje pod postacią śmiesznych gadżetów co powoduje, że rozrywka jest jeszcze fajniejsza. Z naszych obserwacji wynika, że podczas korzystania z fotolustra świetnie bawią się tak młodzi, jak i nieco starsi Goście. Poza imprezami rodzinnymi fotolustro perfekcyjnie sprawdza się na eventach integracyjnych, w przedszkolach czy na salach zabaw. Jesteśmy przekonani, że Twoi Goście jeszcze przez długi czas będą wspominali zabawę przy fotolustrze.

Weselne Atrakcje to firma w ofercie której znaleźć można magiczne lustro w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, a dodatkowo atrakcje takie jak chociażby wytwornicę dymu, urządzenie do puszczania baniek mydlanych oraz sporo innych ciekawych rozwiązań. Doświadczony personel zagwarantuje pomoc przy obsłudze, dzięki czemu z możliwości jakie daje magiczne lustro będzie mógł bez trudu skorzystać każdy uczestnik imprezy.

Ostatnio dodane

Polecam

Strony

Info

Korzystamy z plików cookies. Wszystkie opcje dotyczące "ciasteczek" możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.